שלום אורח

-A A +A

איך משתמשים במדריך

קודם כל- נרשמים לאתר! ההרשמה לאתר מאפשרת למשתמשים להגיב ולהוסיף ידע משלהם. ללא הרשמה לאתר לא ניתן להגיב ולא ניתן להעלות תכנים. העלאת התכנים מתבצעת בשתי דרכים:

1.      צירוף של מסמך שלם למאגר המסמכים המשותף (ניתן להעלות כל חומר שאתם חושבים שיסייע למשתמשי האתר באתגר הצמיחה)

2.      על ידי תגובה לחומר כתוב באחת ממשבצות האתר. עורך האתר יקרא את התגובה ויחליט האם וכיצד הנאמר בה ישולב במדריך.

התוכן באתר מסודר עפ"י שלבי הביצוע, ועפ"י נקודות המבט הרלוונטיות לביצוע תהליך צמיחה בישוב כפרי . ניתן להתחיל את חקירת הצמיחה דרך שלב ביצועי מסוים (באמצעות הקישור: שלבי הצמיחה) דרך תחום מסוים (באמצעות הקישור: נושאים לטיפול במהלך הצמיחה), או דרך נקודת מבט מסוימת (באמצעות הקישור: גורמים יוזמים ומעורבים בצמיחה) .

כלים נוספים באתר כוללים את : מנוע החיפוש, מילון המושגים ומאגר המסמכים המשותף.

נניח שיש לכם שאלה בנושא פיתוח תשתיות. תוכלו לחפש את הנושא תחת "נושאים לטיפול במהלך הצמיחה> היבטי בנייה  או שתשתמשו במנוע החיפוש באתר ותחפשו את צמד המילים "פיתוח תשתיות" ותופנו להיבטי בניה. כשתיכנסו להיבטי בניה תחשפו גם לגורמים המעורבים (החברה הכלכלית של המועצה האזורית או יזם), למיקום הכרונולוגי בתהליך הצמיחה (ביצוע ואכלוס) וכן תכירו את הממשק עם הגורמים האחרים כגון המשפחה הנקלטת או מוסדות הישוב.

באתר ישנו מילון מושגים מהתחום, אליו ניתן להיכנס בכדי לחפש מושג מסוים או להיחשף אליו  ברגע שתניחו עליו את סמן העכבר במהלך הקריאה של הטקסט הרציף.

מאגר המסמכים המשותף מכיל מסמכים בנושאים מגוונים שנכתבו והועלו על ידי משתמשי האתר.